Welkom in mijn wereld Ebook
Mijn visie op de Grienden van Albrandswaard
di Sylvia Blok | Futuras Fotografie
Questo è il prezzo che vedono i tuoi clienti.
€14.99
Altre versioni del libro
-
Stampa libro
€30.37
Informazioni sul Ebook
Ik fotografeer bij voorkeur op locaties waarbij ik mijn eigen wereld kan scheppen. Ik heb een voorliefde voor wat ik 'donkerte' noem, vergankelijkheid en Fantasy films. Het brengt mij een mysterie wat ik wil onderzoeken, vastleggen en delen met mijn kijker.
Mijn inspiratie haal ik ook uit het werk van fotografen zoals Edward Burtynsky en Eikoh Hosoe die hun eigen abstracte landschappen creëerden.
Funzionalità e dettagli
- Categoria principale: Libri d'arte e fotografia
- Versione e-book a layout fisso, 78 pagg.
- Data di pubblicazione: set 04, 2012
- Ultima modifica set 08, 2012
- Lingua English
- Parole chiave Grienden, landschap, abstract, fantasie, fotografie
Mostra di più
Informazioni sull'autore
Futuras Fotografie
Poortugaal
Geïnspireerd door reflecties, water en Fantasy films ben ik voor mijn vrije werk projecten altijd op zoek naar vrijheid en avontuur. Ik vind in mijn fotografie een verborgen en geïsoleerde wereld. Wat zich onder mijn voeten bevindt vind ik uitzonderlijk en prikkelt zeer mijn fantasie. Er bestaat een micro kosmos die ik mijn wereld noem en deze wil ik graag delen. Er is zoveel meer als je verder kijkt... Ik gebruik water en reflecties als transitie naar mijn Fantasy wereld en hiermee creëer ik mijn eigen abstracte landschap.